Rozmiar: 1629 bajtów

PODKŁADKI POD MYSZY

Zobacz powiększenia produktów w nowym oknie przeglšdarki

Pragniemy zaoferować Państwu podkładki pod myszy komputerowe oraz podkładki pod kubki, podkładki biurkowe i śniadaniowe.

Produkty te pełnią jednocześnie funkcję ciekawej i skutecznej reklamy Państwa produktów oraz usług. Wykonujemy podkładki o różnych kształtach i wymiarach (standardowy wymiar to 220 x 180 mm). Nadruk reklamowy może być wykonany zarówno na papierze czy kartonie, jak i bezpośrednio na folii techniką sitodruku lub offsetową. Specjalne tworzywa wierzchnie zapewniają odporność na ścieranie i umożliwiają pracę myszki przez długi czas.

Podkładki wykonujemy w rodzajach:

zgrzewane - spód wykonany ze spienionej folii doskonale przylegającej do podłoża, na niej znajduje się obrazek a wierzchnia warstwa to wysokiej jakości folia tzw. "morka". Całość podkładki zgrzana po obwodzie.

korkowe - spodnia warstwa wykonana jest z korka, na nią naklejony jest obrazek zabezpieczony specjalną folią strukturalną o fakturze płótna lub skóry

z kieszenią - spód podkładki wykonany jest z folii spienionej i znajduje się tu nacięcie przez które możemy w podkładkę wsunąć zdjęcie czy kartkę z notatką. Wierzch wykonany z folii "morki", która zadrukowana jest z przezroczystym "okienkiem".

Zobacz powiększenia produktów w nowym oknie przeglšdarki
 
Rozmiar: 1629 bajtów